«ОсвітАналітика» Аналітичний Центр Київського університету імені Бориса Грінченка

Новини

Огляд освітніх новин та проєктів НПА: 5-9 квітня 2021 року

Що нового в освіті? Головне за тиждень – у дайджесті ОсвітАналітики

1. Уряд затвердив план пріоритетних дій: які завдання для сфери освіти?

Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження щодо плану пріоритетних дій на 2021 рік. 

Відповідно до плану, пріоритетами Міністерства освіти і науки України є створення додаткових місць у закладах дошкільної освіти та розбудова мережі старшої профільної школи. 

У документі зазначені також кроки щодо оновлення змісту загальної середньої та професійної освіти. Крім того, серед пріоритетів – забезпечення фінансової автономії закладів вищої освіти та вдосконалення законодавства у сфері науки.

 

2. Затверджено оновлену програму ЄФВВ

Програму тесту з восьми базових правничих дисциплін затверджено наказом МОН від 08.04.2021 р. № 408. Цей тест є однією зі складових частин Єдиного фахового вступного випробування – іспиту, який необхідно скласти у 2021 році вступникам до магістратури за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право».

 

3. УЦОЯО затвердив типи завдань і структуру ЄВІ

Наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 09.04.2021 р. № 58 затверджено типи завдань і структуру Єдиного вступного іспиту – тесту з іноземної мови. Його у 2021 році складатимуть для вступу до магістратури з більшості спеціальностей.

 

4. Оприлюднено наказ щодо проведення конкурсу на посаду керівника ФПО

Йдеться про наказ Міністерства освіти і науки від 23.02.2021 р. № 251. Ним затверджено порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти і типову форму контракту із обраним керівником.

 

5. Проєкт Положення про міжнародний мовний конкурс: громадське обговорення

Інститут модернізації змісту освіти та МОН підготували нову редакцію проєкту Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Громадське обговорення триватиме до 10 травня 2021 року.

Ознайомитись із проєктом Положення та порівняльною таблицею можна за посиланням.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші новини

Запрошуємо до участі у конкурсі аналітичних робіт!

Аналітичний центр «ОсвітАналітика» став тематичним партнером ХIV Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України». Конкурс проводиться серед молодих українських дослідників віком до 30 років. Його метою

Print Friendly, PDF & Email
докладніше

Інформаційний бюлетень “Академічна доброчесність”. Жовтень 2021

Аналітичний центр «ОсвітАналітика» презентує новий випуск бюлетеня «Академічна доброчесність», підготовлений експертом центру Євгеном Ніколаєвим. Цей випуск присвячений темі рецензування дипломних робіт. Ми обговорюємо питання різних

Print Friendly, PDF & Email
докладніше