«ОсвітАналітика» Аналітичний Центр Київського університету імені Бориса Грінченка

Новини

Шемелинець Іван Іванович

Іван Шемелинець

Кандидат юридичних наук, доцент.

Автор понад 60 наукових та науково-методичних праць з питань адміністративної відповідальності, трудових відносин та реформи освітньої сфери.

Співавтор проєкту Концепції розвитку юридичної освіти та низки інших проєктів нормативно-правових актів, направлених на удосконалення освітнього законодавства.

Член фахових комісій та робочих груп при Міністерстві освіти і науки України та Комітеті Верховної Ради України з освіти, науки та інновацій у 2018, 2019 та 2020 роках. Експерт проекту Європейського Союзу «Право-Justice» та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

 

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші новини

Запрошуємо до участі у конкурсі аналітичних робіт!

Аналітичний центр «ОсвітАналітика» став тематичним партнером ХIV Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України». Конкурс проводиться серед молодих українських дослідників віком до 30 років. Його метою

Print Friendly, PDF & Email
докладніше

Інформаційний бюлетень “Академічна доброчесність”. Жовтень 2021

Аналітичний центр «ОсвітАналітика» презентує новий випуск бюлетеня «Академічна доброчесність», підготовлений експертом центру Євгеном Ніколаєвим. Цей випуск присвячений темі рецензування дипломних робіт. Ми обговорюємо питання різних

Print Friendly, PDF & Email
докладніше