Линьов Костянтин Олександрович

Костянтин Линьов

Кандидат наук державного управління, доцент, завідувач кафедри освітнього лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка.

Автор понад 50 наукових та науково-методичних праць з питань децентралізації й інформатизації державного управління, освітнього лідерства.

Співавтор проєкту Закону України «Про статус педагогічних, науково-педагогічних працівників». Член робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року; конкурсної комісії з обрання керівників закладів загальної середньої освіти м. Києва.

Брав участь у міжнародних науково-дослідних проєктах. Проходив стажування в Адміністрації Президента України (управління територіями, контрольне управління); у Кабінеті Міністрів України (Міністерство економіки) та в офісі Президента Манхеттена (Manhattan Borough President’s Office; м. Нью-Йорк, США).

Є керівником Програми підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої освіти м. Києва