Прошкін Володимир Вадимович

Володимир Прошкін

Доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Київського університету імен Бориса Грінченка.

Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, автор 16 статей у журналах, що входять у НБД Scopus, WOS. Підготував 4 кандидатів педагогічних наук, призера Всеукраїнської студентської олімпіади з професійної освіти (2008 р.), призерів Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт (2018, 2020 рр.).

Член редколегій журналів: «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету», «Кібербезпека: освіта, наука, техніка» (усі КУБГ), «Вісник Кременчуцького національного університету імені М.В. Остроградського».