«ОсвітАналітика» Аналітичний Центр Київського університету імені Бориса Грінченка

Новини

Ільїч Людмила Миколаївна

Людмила Ільїч

Доктор економічних наук, доцент, завідувачка кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка.

За період наукової діяльності долучилася до виконання дванадцяти науково-дослідних проєктів. Результати її особистих досліджень пройшли апробацію більше ніж на 70 науково-практичних конференціях, форумах і конгресах вітчизняного та міжнародного значення, закріплені авторськими свідоцтвами та були впроваджені у практичну діяльність Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти та науки України, Федерації роботодавців України, Державної служби зайнятості України, Державної служби статистики України, Чернігівської та Житомирської обласних адміністрацій, Академічного співтовариства М. Балудянського, Економічного університету у Братиславі, Київського університету імені Бориса Грінченка.

Науковий доробок Ільїч Л.М. налічує більше 150 наукових та навчально-методичних праць, зокрема: три індивідуальні монографії «Формування і реалізація трудового потенціалу України в умовах демографічної кризи», «Ефективність відтворення трудового потенціалу України», «Структурні трансформації транзитивного ринку праці України», у співавторстві: дванадцять колективних монографій, аналітична доповідь до щорічного послання Президента України до ВРУ «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2016 році», дві національні доповіді: «Інноваційна Україна ‑ 2020», «Політика інтеграції українського суспільства в контексті викликів та загроз подій на Донбасі», навчальний посібник «Економіка праці та соціально-трудові відносини», решта ‑ статті у наукових фахових вітчизняних та закордонних виданнях, матеріали й тези доповідей виступів на конференціях тощо.

Стажувалася в Чехії, Польщі та Словаччині, де ознайомилася зі специфікою організації й регулювання освітніх систем країн Євросоюзу, інструментами реалізації Європейської кваліфікаційної рамки, можливостями використання проєктного підходу в управлінні освітніми процесами, а також іншими сучасними технологіями, що в рамках Болонського процесу використовуються у вищій школі.

У 2017 році отримала підтвердження вченого звання доцента в Європейському Союзі (Рішення Міністерства освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки 2017‑1109/2231:2-714RP-15C0, від 31.01.2017 р.). У період 2017-2019 рр. працювала експертом з реформи державного управління Міністерства соціальної політики України.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші новини

Запрошуємо до участі у конкурсі аналітичних робіт!

Аналітичний центр «ОсвітАналітика» став тематичним партнером ХIV Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України». Конкурс проводиться серед молодих українських дослідників віком до 30 років. Його метою

Print Friendly, PDF & Email
докладніше

Інформаційний бюлетень “Академічна доброчесність”. Жовтень 2021

Аналітичний центр «ОсвітАналітика» презентує новий випуск бюлетеня «Академічна доброчесність», підготовлений експертом центру Євгеном Ніколаєвим. Цей випуск присвячений темі рецензування дипломних робіт. Ми обговорюємо питання різних

Print Friendly, PDF & Email
докладніше