Ільїч Людмила Миколаївна

Людмила Ільїч

Доктор економічних наук, доцент, завідувачка кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка.

За період наукової діяльності долучилася до виконання дванадцяти науково-дослідних проєктів. Результати її особистих досліджень пройшли апробацію більше ніж на 70 науково-практичних конференціях, форумах і конгресах вітчизняного та міжнародного значення, закріплені авторськими свідоцтвами та були впроваджені у практичну діяльність Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти та науки України, Федерації роботодавців України, Державної служби зайнятості України, Державної служби статистики України, Чернігівської та Житомирської обласних адміністрацій, Академічного співтовариства М. Балудянського, Економічного університету у Братиславі, Київського університету імені Бориса Грінченка.

Науковий доробок Ільїч Л.М. налічує більше 150 наукових та навчально-методичних праць, зокрема: три індивідуальні монографії «Формування і реалізація трудового потенціалу України в умовах демографічної кризи», «Ефективність відтворення трудового потенціалу України», «Структурні трансформації транзитивного ринку праці України», у співавторстві: дванадцять колективних монографій, аналітична доповідь до щорічного послання Президента України до ВРУ «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2016 році», дві національні доповіді: «Інноваційна Україна ‑ 2020», «Політика інтеграції українського суспільства в контексті викликів та загроз подій на Донбасі», навчальний посібник «Економіка праці та соціально-трудові відносини», решта ‑ статті у наукових фахових вітчизняних та закордонних виданнях, матеріали й тези доповідей виступів на конференціях тощо.

Стажувалася в Чехії, Польщі та Словаччині, де ознайомилася зі специфікою організації й регулювання освітніх систем країн Євросоюзу, інструментами реалізації Європейської кваліфікаційної рамки, можливостями використання проєктного підходу в управлінні освітніми процесами, а також іншими сучасними технологіями, що в рамках Болонського процесу використовуються у вищій школі.

У 2017 році отримала підтвердження вченого звання доцента в Європейському Союзі (Рішення Міністерства освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки 2017‑1109/2231:2-714RP-15C0, від 31.01.2017 р.). У період 2017-2019 рр. працювала експертом з реформи державного управління Міністерства соціальної політики України.