Інформаційний бюлетень “Академічна доброчесність”. Серпень 2021

Аналітичний центр «ОсвітАналітика» презентує новий випуск бюлетеня «Академічна доброчесність», підготовлений експертом центру Євгеном Ніколаєвим.

У ньому Ви дізнаєтесь про те, які фабрикації і фальсифікації можуть виникати під час навчання і проведення досліджень та чому університетам у своїй діяльності важливо брати до уваги ймовірність їхньої появи.

Бюлетень з кінця 2019 року пропонує актуальну інформацію з простіших і складніших запитань в царині академічної доброчесності, які виникають у студентів, викладачів і адміністрації закладів вищої освіти. Засадами підготовки цієї інформації є максимальна лаконічність представлення інформації, гарна верстка, доступна мова викладу, прив’язка до українського контексту й врахування найкращих міжнародних практик вирішення відповідних питань. Усі попередні випуски бюлетеня доступні за цим посиланням.

З новим випуском за серпень 2021 року можна ознайомитися тут https://bit.ly/3DwUHjD