Інформаційний бюлетень “Академічна доброчесність”. Вересень 2021

Аналітичний центр «ОсвітАналітика» презентує новий випуск бюлетеня «Академічна доброчесність», підготовлений експертом центру Євгеном Ніколаєвим.

У свіжому випуску узагальнено кілька важливих факторів, які сприяють появі недоброчесних дій в університетському житті. Зокрема, йдеться про ризики недоброчесності на різних етапах перебування студента в університеті — від вступу і до захисту дипломної роботи. Іншим фактором зростання імовірності порушень є неточне формулювання окремих положень з питань академічної доброчесності в документах закладу освіти. Наголошуємо й на тому, що для підтримки університетської культури академічної доброчесності на певні заходи необхідно виділяти ресурси. Також у цьому випуску пропонується короткий англо-український словник основних термінів, що стосуються академічної доброчесності.

Бюлетень з кінця 2019 року пропонує актуальну інформацію з простіших і складніших запитань в царині академічної доброчесності, які виникають у студентів, викладачів і адміністрації закладів вищої освіти. Засадами підготовки цієї інформації є максимальна лаконічність представлення інформації, гарна верстка, доступна мова викладу, прив’язка до українського контексту й врахування найкращих міжнародних практик вирішення відповідних питань. Усі попередні випуски бюлетеня доступні за цим посиланням.

З новим випуском за вересень 2021 року можна ознайомитися тут https://bit.ly/3DwUHjD