Інформаційний бюлетень “Академічна доброчесність”. Жовтень 2021

Аналітичний центр «ОсвітАналітика» презентує новий випуск бюлетеня «Академічна доброчесність», підготовлений експертом центру Євгеном Ніколаєвим. Цей випуск присвячений темі рецензування дипломних робіт. Ми обговорюємо питання різних ролей наукового керівника і зовнішнього рецензента при підготовці їхніх відгуків, звертаємо увагу на необхідність формування «технічного завдання» для рецензентів, нагадуємо про роль кафедри у цьому процесі. Згадуємо і про деякі речі, яких в рецензуванні варто уникати.

Бюлетень з кінця 2019 року пропонує актуальну інформацію з простіших і складніших запитань в царині академічної доброчесності, які виникають у студентів, викладачів і адміністрації закладів вищої освіти. Засадами підготовки цієї інформації є максимальна лаконічність представлення інформації, гарна верстка, доступна мова викладу, прив’язка до українського контексту й врахування найкращих міжнародних практик вирішення відповідних питань. Усі попередні випуски бюлетеня доступні за цим посиланням.

З новим випуском за вересень 2021 року можна ознайомитися тут https://bit.ly/2YAP2ci

Один відгук