ПРЕЗЕНТАЦІЯ АНАЛІТИЧНОГО ЗВІТУ “ЗДОБУТКИ І ВИКЛИКИ ЕКСПЕРИМЕНТУ З ПРИСУДЖЕННЯ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ”

11 січня 2022 року в пресцентрі «Укрінформ» відбудеться презентація аналітичного звіту щодо здобутків та викликів експерименту з присудження наукового ступеня доктора філософії, в якому узагальнюються результати вивчення досвіду українських закладів вищої освіти і наукових установ з підготовки докторів філософії за новими правилами, які було запроваджено у 2016 році.

Дослідження проведене Аналітичним центром «ОсвітАналітика» Київського університету імені Бориса Грінченка у партнерстві з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Участь у дискусії візьмуть:

• Іван Шемелинець, директор аналітичного центру «ОсвітАналітика»;
  • Євген Ніколаєв, аналітик аналітичного центру «ОсвітАналітика»;
  • Юлія Бреус, завідувачка навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Лариса Колісник, доцентка кафедри історії та політичної теорії НТУ «Дніпровська політехніка»;
  • Вікторія Меняйло, професорка кафедри загальної та прикладної фізики Запорізького національного університету.

Дата і час: 11 січня 2022 року о 15:00

Під час презентації автори та запрошені експерти спробують дати відповіді на такі питання:

• Які є прогалини доступної статистичної інформації та особливості фінансування підготовки аспірантів в Україні?
  • Які чинники впливають на підвищення якості підготовки аспірантів.
  • Яку роль відіграє процес акредитації освітніх програм з підготовки докторів філософії у забезпеченні якості цих програм.
  • Які проблеми реалізації програм з малою кількістю аспірантів.
  • З якими складнощами може бути пов’язаний процес атестації докторів філософії під час організації та проведення захисту дисертацій.

Місце проведення: ІА «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького 8/16).

Трансляція заходу відбудеться на сторінці «Укрінформ» в Youtube: https://youtu.be/swxkmhuBpFw