«ОсвітАналітика» Аналітичний Центр Київського університету імені Бориса Грінченка

Новини

Презентовано аналітичний звіт щодо здобутків і викликів експерменту з присудження наукового ступеня доктора філософії

У 2016 році в Україні почалася підготовка докторів філософії. Експерти Аналітичного центру “ОсвітАналітика” у партнерстві із Радою молодих учених при МОН України у своєму звіті проаналізували досвід українських закладів вищої освіти і наукових установ з підготовки докторів філософії за новими правилами. 

Аналітичний звіт “Здобутки і виклики експерименту з присудження наукового ступеня доктора філософії” презентовано 11 січня в пресцентрі “Укрінформ”.

У презентації взяли участь автори звіту — Євген Ніколаєв, Лариса Колісник, Вікторія Меняйло, Юлія Бреус; голова Ради молодих вчених при МОН України — Олеся Ващук; представники НАЗЯВО — Андрій Бутенко та Олена Єременко; рецензенти дослідження — Тарас Фініков та Євгенія Поліщук; директор Аналітичного центру “ОсвітАналітика” КУБГ — Іван Шемелинець. 

В рамках цього дослідження опрацьовано статистичну інформацію щодо підготовки аспірантів в Україні, основні документи бюджетної політики, документи МОН з питань атестації наукових кадрів, матеріали акредитації програм підготовки докторів філософії. Крім того, автори цього звіту провели онлайн-анкетування аспірантів і завідувачів аспірантурою українських закладів вищої освіти і наукових установ.

Повну версію звіту дослідження можна прочитати тут.

Відеозапис презентації дивіться за цим посиланням.

Дане дослідження проведене в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Думки та позиції, викладені у цій публікації, є позицією авторів та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші новини

Моніторинг освітнього законодавства під час воєнного стану. Документи, оприлюднені 6 – 18 червня 2022 року

      Закон України від 22.05.2022 р. № 2265-ІХ «Про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії Російської Федерації як держави-терориста проти України,

Print Friendly, PDF & Email
докладніше

Моніторинг освітнього законодавства під час воєнного стану. Документи, оприлюднені 9 – 21 травня 2022 року

      Постанова КМУ від 13.05.2022 р. № 599 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питань академічної мобільності» Постановою

Print Friendly, PDF & Email
докладніше

Моніторинг освітнього законодавства під час воєнного стану. Документи, оприлюднені 25 квітня – 7 травня 2022 року

      Закон України від 21.04.2022 р. № 2215-ІХ «Про дерадянізацію законодавства України» Внесено зміни до Кодексу законів про працю України, зокрема що стосуються

Print Friendly, PDF & Email
докладніше

Інформаційний бюлетень “Академічна доброчесність”. Травень 2022

Травневий номер бюлетеня «Академічна доброчесність» допоможе викладачам підготуватися до проведення літньої екзаменаційної сесії. Ми говоримо про різні формати проведення іспитів (письмовий, усний, тестування, дистанційний, «a

Print Friendly, PDF & Email
докладніше