«ОсвітАналітика» Аналітичний Центр Київського університету імені Бориса Грінченка

Новини

Моніторинг освітнього законодавства під час воєнного стану. Документи, оприлюднені 4 – 9 квітня квітня 2022 року

 

 

 

Постанова КМУ від 09.04.2022 р. № 417 «Про денонсацію Угод у галузі освіти і науки з Республікою Білорусь»

Денонсовано договори України з білоруссю про взаємне визнання і еквівалентність документів про освіту і вчені звання; про співробітництво в галузі атестації наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації; про співробітництво в галузі науки і технологій.

Наказ МОЗ від 16.03.2022 р. № 493 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 червня 2021 року № 1254»

Внесено зміни до порядку підготовки лікарів в інтернатурі.

Лист МОН від 02.04.2022 р. № 1/3845-22 «Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні»

Міносвіти надає рекомендації щодо діяльності закладів дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану.

Документ також містить низку ілюстративних матеріалів та форм, що їх можна використовувати у роботі з дітьми.

Лист МОН від 04.04.2022 р. № 1/3872-22 «Про методичні рекомендації „Перша психологічна допомога. Алгоритм дій“»

Міносвіти надсилає розгорнуті методичні та інформаційні матеріали щодо надання першої психологічної допомоги учасникам освітнього процесу.

Лист МОН від 07.04.2022 р. № 1/3952-22 «Про закінчення навчального року в закладах професійної (професійно-технічної) освіти»

З урахуванням воєнного стану МОН наголошує на необхідності забезпечення безпеки учнів, а також реалізації їх прав на освіту. Роботу закладів професійної (професійно-технічної) освіти слід організувати залежно від ситуації в регіоні. Можливе тимчасове призупинення освітнього процесу або організація освітнього процесу за дистанційною або змішаною формами навчання. У листі також запропоновано низку організаційно-методичних рекомендацій загального характеру.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив інформацію про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови та математики. Як очікується, НМТ цьогоріч складатимуть випускники середніх шкіл для вступу до закладів вищої освіти. НМТ міститиме три блоки завдань — з української мови, математики та історії України.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші новини

Моніторинг освітнього законодавства під час воєнного стану. Документи, оприлюднені 6 – 18 червня 2022 року

      Закон України від 22.05.2022 р. № 2265-ІХ «Про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії Російської Федерації як держави-терориста проти України,

Print Friendly, PDF & Email
докладніше

Моніторинг освітнього законодавства під час воєнного стану. Документи, оприлюднені 9 – 21 травня 2022 року

      Постанова КМУ від 13.05.2022 р. № 599 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питань академічної мобільності» Постановою

Print Friendly, PDF & Email
докладніше

Моніторинг освітнього законодавства під час воєнного стану. Документи, оприлюднені 25 квітня – 7 травня 2022 року

      Закон України від 21.04.2022 р. № 2215-ІХ «Про дерадянізацію законодавства України» Внесено зміни до Кодексу законів про працю України, зокрема що стосуються

Print Friendly, PDF & Email
докладніше

Інформаційний бюлетень “Академічна доброчесність”. Травень 2022

Травневий номер бюлетеня «Академічна доброчесність» допоможе викладачам підготуватися до проведення літньої екзаменаційної сесії. Ми говоримо про різні формати проведення іспитів (письмовий, усний, тестування, дистанційний, «a

Print Friendly, PDF & Email
докладніше