«ОсвітАналітика» Аналітичний Центр Київського університету імені Бориса Грінченка

Новини

Моніторинг освітнього законодавства під час воєнного стану. Документи, оприлюднені 4 – 9 квітня квітня 2022 року

 

 

 

Постанова КМУ від 09.04.2022 р. № 417 «Про денонсацію Угод у галузі освіти і науки з Республікою Білорусь»

Денонсовано договори України з білоруссю про взаємне визнання і еквівалентність документів про освіту і вчені звання; про співробітництво в галузі атестації наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації; про співробітництво в галузі науки і технологій.

Наказ МОЗ від 16.03.2022 р. № 493 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 червня 2021 року № 1254»

Внесено зміни до порядку підготовки лікарів в інтернатурі.

Лист МОН від 02.04.2022 р. № 1/3845-22 «Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні»

Міносвіти надає рекомендації щодо діяльності закладів дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану.

Документ також містить низку ілюстративних матеріалів та форм, що їх можна використовувати у роботі з дітьми.

Лист МОН від 04.04.2022 р. № 1/3872-22 «Про методичні рекомендації „Перша психологічна допомога. Алгоритм дій“»

Міносвіти надсилає розгорнуті методичні та інформаційні матеріали щодо надання першої психологічної допомоги учасникам освітнього процесу.

Лист МОН від 07.04.2022 р. № 1/3952-22 «Про закінчення навчального року в закладах професійної (професійно-технічної) освіти»

З урахуванням воєнного стану МОН наголошує на необхідності забезпечення безпеки учнів, а також реалізації їх прав на освіту. Роботу закладів професійної (професійно-технічної) освіти слід організувати залежно від ситуації в регіоні. Можливе тимчасове призупинення освітнього процесу або організація освітнього процесу за дистанційною або змішаною формами навчання. У листі також запропоновано низку організаційно-методичних рекомендацій загального характеру.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив інформацію про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови та математики. Як очікується, НМТ цьогоріч складатимуть випускники середніх шкіл для вступу до закладів вищої освіти. НМТ міститиме три блоки завдань — з української мови, математики та історії України.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші новини

Якої думки Європейська асоціація університетів про рейтингування закладів вищої освіти?

Після довгої перерви ми повернулися до підготовки нашого бюлетеня «Академічна доброчесність». Для чергового випуску ми переклали коротку публікацію Європейської асоціації університетів про університетські рейтинги. Рейтинги

Print Friendly, PDF & Email
докладніше

Позиція «ОсвітАналітики» щодо проєкту нового переліку спеціальностей для фахової передвищої та вищої освіти

8 серпня 2023 року на офіційному сайті МОН було розміщено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється

Print Friendly, PDF & Email
докладніше