«ОсвітАналітика» Аналітичний Центр Київського університету імені Бориса Грінченка

Новини

Інформаційний бюлетень “Академічна доброчесність”. Червень 2022

Друзі, вам як освітянам або студентам часто доводиться готувати чи й проходити тести. Дійсно, тестування — дуже популярний і важливий освітній інструмент. Тому ми вирішили поміркувати над тим, як підійти до підготовки тестів більш професійно, щоб укладання тестових завдань було ефективнішим, швидшим, а підготовлені вами тести слугували своїй первинній цілі бути якісним інструментом виконання покладених на них завдань. Цьому й присвячено черговий номер бюлетеня «ОсвітАналітики».

До речі, цього разу дивіться у публікації чимало прикладів як вдалих, так і некоректно складених тестових запитань, спробуйте розібратися, що не так з останніми.

Бюлетень з кінця 2019 року пропонує актуальну інформацію з простіших і складніших запитань в царині академічної доброчесності, які виникають у студентів, викладачів і адміністрації закладів вищої освіти. Засадами підготовки цієї інформації є максимальна лаконічність представлення інформації, гарна верстка, доступна мова викладу, прив’язка до українського контексту й врахування найкращих міжнародних практик вирішення відповідних питань. Усі попередні випуски бюлетеня доступні за цим посиланням.

З новим випуском за червень 2022 року можна ознайомитися тут Integrity-bulletin-24.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші новини

Якої думки Європейська асоціація університетів про рейтингування закладів вищої освіти?

Після довгої перерви ми повернулися до підготовки нашого бюлетеня «Академічна доброчесність». Для чергового випуску ми переклали коротку публікацію Європейської асоціації університетів про університетські рейтинги. Рейтинги

Print Friendly, PDF & Email
докладніше