«ОсвітАналітика» Аналітичний Центр Київського університету імені Бориса Грінченка

Новини

Інформаційний бюлетень «Академічна доброчесність». Листопад 2022

Друзі, на тлі бомбувань території України та повсюдних відключень світла, коли українці демонструють зразкову стійкість і героїзм, ми знову запросили пана Сергія Назаровця підготувати корисний для університетської спільноти матеріал. У свіжому номері бюлетеня пан Сергій звертається до теми нових підходів у рецензуванні рукописів наукових статей, що розвиваються як складова відкритої науки. Ви дізнаєтесь про відкритий формат рецензування, про його складові і способи запровадження. Як рецензентам-початківцям, так і їхнім досвідченішим колегам буде корисно ознайомитися із Присягою рецензента та кількома порадами, що допоможуть поліпшити процес рецензування академічних праць.

Бюлетень з кінця 2019 року пропонує актуальну інформацію з простіших і складніших запитань в царині академічної доброчесності, які виникають у студентів, викладачів і адміністрації закладів вищої освіти. Засадами підготовки цієї інформації є максимальна лаконічність представлення інформації, гарна верстка, доступна мова викладу, прив’язка до українського контексту й врахування найкращих міжнародних практик вирішення відповідних питань. Усі попередні випуски бюлетеня доступні за цим посиланням.

З новим випуском за листопад 2022 року можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/Y1rVuLw

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші новини

Моніторинг освітнього законодавства під час воєнного стану. Документи, оприлюднені 31 жовтня — 19 листопада 2022 року

Постанова КМУ від 28.10.2022 р. № 1224 «Про затвердження Порядку переведення на навчання за державним замовленням окремих категорій здобувачів фахової передвищої, вищої освіти, які зараховані до

Print Friendly, PDF & Email
докладніше

Усього 26% американських учнів 8 класів мають відмінні знання з математики – що показали результати національного тестування учнів у США після пандемії?

Григорій Рій  У жовтні Департамент освіти США оприлюднив результати національного тестування учнів 4 та 8 класів з математики та читання. Воно пройшло вперше від початку пандемії

Print Friendly, PDF & Email
докладніше