Інформаційний бюлетень «Академічна доброчесність». Листопад 2022

Друзі, на тлі бомбувань території України та повсюдних відключень світла, коли українці демонструють зразкову стійкість і героїзм, ми знову запросили пана Сергія Назаровця підготувати корисний для університетської спільноти матеріал. У свіжому номері бюлетеня пан Сергій звертається до теми нових підходів у рецензуванні рукописів наукових статей, що розвиваються як складова відкритої науки. Ви дізнаєтесь про відкритий формат рецензування, про його складові і способи запровадження. Як рецензентам-початківцям, так і їхнім досвідченішим колегам буде корисно ознайомитися із Присягою рецензента та кількома порадами, що допоможуть поліпшити процес рецензування академічних праць.

Бюлетень з кінця 2019 року пропонує актуальну інформацію з простіших і складніших запитань в царині академічної доброчесності, які виникають у студентів, викладачів і адміністрації закладів вищої освіти. Засадами підготовки цієї інформації є максимальна лаконічність представлення інформації, гарна верстка, доступна мова викладу, прив’язка до українського контексту й врахування найкращих міжнародних практик вирішення відповідних питань. Усі попередні випуски бюлетеня доступні за цим посиланням.

З новим випуском за листопад 2022 року можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/Y1rVuLw