Рій Григорій Євгенович

PhD У 2016 році закінчив магістратуру історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Історія України». У 2016-2018 роках – помічник народного депутата України. У 2018 році закінчив докторантуру Українського Вільного Університету в місті Мюнхен і отримав ступінь PhD. З грудня 2018 року працює у Київській міській організації «Меморіал» імені Василя Стуса.

12-річна школа з 5 років: онлайн-дискусія освітніх експертів щодо такої ідеї

Яка тривалість навчання у школі, а також особливості в Україні та країнах Європи – про це та інше йшлося під час дискусії «12-річна школа з 5 років? Міжнародний досвід і психологічні аспекти». Її провів аналітичний центр «ОсвітАналітика» 26 листопада 2020 року в онлайн-форматі. «Щодо шкільного навчання можемо виділити певні особливості в країнах Європи. По-перше, у […]